Blog 35 Dönümden Oluşan Devasa Peyzaj Alanı

35 Dönümden Oluşan Devasa Peyzaj Alanı

Dizmanlar Group tarafından Adana’da yapımı sürdürülen Form Prime projesi 35 dönümlük peyzaj alanı ile dikkat çekiyor.

Türkmenbaşı ile İsmet Atlı bulvarları kavşağında yapımı devam eden Form Prime projesi konut, ofis ve işyerinden oluşuyor. Ultra lüks bir yaşamın kapılarını açacak projenin en dikkat çeken avantajlarından biri de 35 dönümlük peyzaj alanı. Adana’da daha bu büyüklükte bir alana inşaat bile yapılmamışken, Form Prime’da 35 dönümlük bir peyzaj alanı olması ‘orman içinde bir yaşam’ hissi verecek.

Portakal Çiçeği Kokuları Arasında Yemyeşil Bir Şehir

Doğayı kucaklayan ‘Yeşil Bir Şehir’ hayaliyle oluşturulan peyzaj alanında yeşilin her tonu turkuaz gözyüzü ile buluşacak. Adana’nın dokusunda bulunan Portakal ağaçlarının da unutulmadığı projede, mis kokulu portakal çiçeklerinden bir kuşun ötüşüne, hayata renk katan ne varsa yanı başınızda bulunacak.

5 Havuz Bulunuyor

Evinizin konforundan mavi suların derinliklerine kulaç atabileceğiniz 1’i çocuk havuzu olmak üzere toplam 2 açık havuz, 2 kapalı havuz bulunacak.

Spor Hayatın Merkezinde

Çocuklar için kulüpler, yetişkinler için kulüp ve kafeteryaların bulunacağı peyzaj alanında spor alanları da ihmal edilmemiş. Basketbol sahası ve mini futbol sahasının yer aldığı peyzaj alanında yaklaşık 880 metre uzunluğundaki koşu ve yürüyüş yolu ile insanlar sabah koşularını yeşillikler içerisinde yapma imkânına kavuşacak.

Projede yer alan barbekü alanı ile de hem ailenizle hem de misafirlerinizle doyumsuz piknikler yaparak unutulmayacak anılar biriktirebileceksiniz.

Sosyal Medyada Paylaş
Sizi Arayalım