BLOK ÖZELLİKLERİ

Blok Özellikleri

Form prime yaşam alanı içerisinde 1 adet home ofis binası, 10 adet konut binası, 2 adet mini ticari plaza yer almaktadır.

Home Ofis binası 1+1 benzer alana sahip bürolardan oluşmakta olup konut binaları birbirinden farklı kapalı alan ve tipte 2+1,4+1,5+1,6+1,7+1 konut ve bahçe dubleks ile son kat teraslı loft dublekslerden oluşmaktadır.

Mini ticari plazalar 4 ve 5 katlı yapılar olup girişleri siteden bağımsız olarak tasarlanmıştır

 • Güney ve batı cephelerde yer alan zemin ve asma katlarında farklı alana sahip işyerleri tasarlanmıştır. Bu işyerlerinin girişleri siteden bağımsız ana arter cadde ve bulvar üzerinden sağlanacak şekilde inşa edilmektedir.
 • Kuzey cephede yer alan A-B-C-D-E bloklarda 4+1, 5+1, 6+1, 7+1 konut - bahçe katlı dubleks ve son katlarında teraslı loft dubleksler bulunmaktadır.
 • Güney cephede F-G-H-I bloklar yer almakta olup bu bloklarda 2+1, 4+1, 5+1 konut ve teras katlı daireler ve son kat teraslı loft dubleksler bulunmaktadır
 • Güney-batı cephede yer alan 1+1 vip home ofis binası 156 adet Home Ofis ve bina altı işyerleri olacak şekilde tasarlanmıştır.
 • Batı cephede yer alan K blok (vip) 5+1, 6+1 konut ve teras katlı Loft Dubleks daireler ile bina altı işyerlerinden ibarettir.

1 ve 2. katlarda 6 daire var

A & B İkiz Blok Özellikleri

Kuzey cephede yer alan A ve B blokların zemin ve 1. Katlarında konumlu 6+1 odalı bahçe dubleks dairenin zemin katında yüzme havuzu, salon, kapalı mutfak, antre, gece holü, merdiven evi, wc, kiler, çamaşır odası, misafir yatak odası ve banyosu, genç yatak odası, ebeveyn yatak odası ve banyosu, balkon ve 2 Fransız balkondan oluşmaktadır. Bahçe katı dubleks dairenin 1. Katında ise galeri boşluğu, sofa, genel banyo, 1. Çocuk odası, 2. Çocuk odası, genç yatak odası ve banyosu, ebeveyn yatak odası, giyinme odası ve banyosu, balkon ve 3 Fransız balkonundan oluşacak şekilde tasarlanmıştır.


 • A ve B blokların normal katlarında 5+1 odalı daireler salon, oturma odası – açık mutfak, kiler, antre, gece holü, vestiyer nişi, wc, çamaşır odası, genel banyo, 1.çocuk yatak odası, 2. Çocuk yatak odası, genç yatak odası ve banyosu, ebeveyn yatak odası, giyinme odası ve banyosu, 2 adet balkon ve 2 fransız balkondan oluşmaktadır.
 • A ve B blokların teraslı loft dubleks daireleri 7+1 odalı olup, bu dairelerin zemin katında salon, kapalı mutfak, kiler, vestiyer odası, çamaşır odası, antre, gece holü, merdiven evi, misafir yatak odası ve banyosu, çocuk yatak odası, genç yatak odası, genel banyo, balkon ve terastan ibarettir. Bu loft dairenin 1. Katında ise galeri boşluğu, merdiven evi, sofa, antre, gece holü, genel banyo, misafir yatak odası, genç yatak odası ve banyosu, 1.çocuk odası, 2.çocuk odası, ebeveyn yatak odası, giyinme odası ve banyosu ve 1 balkondan ibarettir.

C & D & E Üçüz Blok Özellikleri

Kuzey cephede C-D-E bloklarda yer alan 3 farklı tip ve kullanım alanına sahip 4+1, 6+1 bahçe dubleks ve 6+1 loft dubleks, 3 farklı tip ve kullanım alanına sahip daireler tasarlanmıştır.


 • Kuzey cephede C-D-E bloklarda normal katlarda yer alan 4+1 daireler salon, oturma odası – açık mutfak, çocuk yatak odası, genç yatak odası ve banyosu, ebeveyn yatak odası, banyosu ve giyinme odası, genel banyo, kiler, wc, 2 balkon, 2 Fransız balkonu şeklinde tasarlanmıştır.
 • Kuzey cephede C-D-E bloklarda son normal katlarında yer alan teraslı Loft Dubleks daireler ise 6+1 odalı olup bu dubleks dairelerin zemin katında salon, antre, vestiyer, hol, merdiven evi, kapalı mutfak, kiler, wc, çamaşır odası, misafir yatak odası, genç yatak odası, ebeveyn yatak odası ve banyosu, balkon, teras, 2 Fransız balkonu olacak şekilde tasarlanmıştır. Bu 6+1 odalı dubleks dairenin 1. Katında ise sofa, gece holü, merdiven evi, galeri boşluğu, genel banyo, ebeveyn yatak odası, giyinme odası ve banyosu, genç yatak odası ve banyosu, 1. Çocuk yatak odası, 2. Çocuk yatak odası, balkon, 3 Fransız balkonu hacimlerinden oluşmaktadır.
 • Kuzey cephede yer alan C-D-E blokların zemin ve 1. Katında konumlu olan 6+1 bahçe katlı dubleks dairelerin zemin katı; yüzme havuzu, antre, gece holü, merdiven evi, salon, kapalı mutfak, wc, misafir yatak odası ve banyosu, ebeveyn yatak odası, giyinme odası ve banyosu, kiler, balkon ve 1 adet Fransız balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Bahçe dubleks dairenin 1. Katında ise galeri boşluğu, sofa, genel banyo, çamaşır odası, merdiven evi, ebeveyn yatak odası giyinme odası ve banyosu, genç yatak odası ve banyosu, 1. Çocuk odası, 2. Çocuk odası ve balkon hacimlerinden oluşmaktadır.

F & G & H & I Dördüz Blok Özellikleri

açıklama gelecek


 • F-G-H-I bloklarında yer alan 2+1 daireler 1 ve 2. Katlarda yer almaktadır. Bu daireler teraslı ve balkonlu olmak üzere iki tiptir.
 • Bir diğer tip olan Kuzey cepheyi gören 2+1 dairemiz sitenin 35 dönümlük peyzaj alanı manzarasına sahiptir.
 • İsmet Atlı Bulvarı cephesinde tasarlanmış olan F-G-H-I blokların 1 ve 2. Katında kuzey cephede yer alan daireler salon – açık mutfak, çocuk yatak odası, ebeveyn yatak odası ve banyosu, antre, hol, genel banyo ve wc hacimlerinden ibaret olacak şekilde oluşmaktadır.
 • Güney cephede 1 ve 2. Katlarda yer alan 2+1 daireler ise salon-açık mutfak, çocuk yatak odası, ebeveyn yatak odası ve banyosu, antre, hol, wc, genel banyo, balkon ve teras balkon hacimlerimden ibaret olacak şekilde tasarlanmıştır.
 • F-G-H-I blokların normal katlarında yer alan 4+1 odalı daireler ise salon, oturma odası – açık mutfak, çocuk yatak odası , genç yatak odası, ebeveyn yatak odası banyosu ve giyinme odası, genel banyo, wc , antre, hol, 2 balkon ve 2 Fransız balkonu hacimlerinden oluşmaktadır.
 • F-G-H-I blokların normal katlarında yer alan 4+1 odalı daireler ise salon, oturma odası – açık mutfak, çocuk yatak odası , genç yatak odası, ebeveyn yatak odası banyosu ve giyinme odası, genel banyo, wc , antre, hol, 2 balkon ve 2 Fransız balkonu ve teras kullanım alan hacimlerinden oluşmaktadır.
 • F-G-H-I blokların son katlarında yer alan teraslı loft dubleks 4+1 dairelerin zemin katında salon – açık mutfak, merdiven evi, vestiyer odası, antre, gece holü, yatak odası, genel banyo ve terastan oluşmaktadır. Bu loft dubleks dairenin 1. Katında ise ebeveyn yatak odası, giyinme odası ve banyosu, çamaşır odası, çocuk yatak odası, genç yatak odası, genel banyo ve merdiven evinden oluşmaktadır.
 • F-G-H-I blokların son katlarında yer alan teraslı loft dubleks 5+1 dairelerin zemin katında salon, oturma odası ve açık mutfak, antre, gece holü, merdiven evi, kiler, genel banyo, wc ve 2 balkondan oluşmaktadır. Bu loft dubleks dairenin 1 katında ise ebeveyn yatak odası, giyinme odası ve banyosu, genç yatak odası, çocuk yatak odası, misafir yatak odası, genel banyo, antre, gece holü, merdiven evi ve terastan oluşmaktadır.

K Vip Blok Özellikleri

Batı cephede yer alan K blok (Vip) adlı binanın 1. 2. 3. 4. Ve 5. Katlarında yer alan 6+1 odalı daire salon, oturma odası – açık mutfak, misafir yatak odası ve banyosu, antre, gece holü, vestiyer odası, genel banyo, çamaşır odası, wc, genç yatak odası ve banyosu, 1.çocuk yatak odası, 2.çocuk yatak odası, ebeveyn yatak odası, giyinme odası ve banyosu, 1 balkon ve 5 fransız balkondan oluşmaktadır


 • K blok (VİP) adlı binanın 6. Kat 19. Kat arası 5+1 odalı daireleri ise salon, oturma odası – açık mutfak, vestiyer odası, wc, antre, gece holü, genel banyo, 1.çocuk odası, 2.çocuk odası, genç yatak odası ve banyosu, ebeveyn yatak odası, giyinme odası ve banyosu ve 2 balkondan ibarettir.
 • K blok (VİP) adlı binanın 1. Kat ve 23. Kat arası 5+1 odalı daireleri ise salon, oturma odası - açık mutfak, vestiyer odası, antre, wc, gece holü, çamaşır odası, 1.çocuk odası ve banyosu, 2.çocuk odası ve banyosu, genç yatak odası ve banyosu, ebeveyn yatak odası, giyinme odası ve banyosu ve 2 balkondan ibarettir.
 • K blok (VİP) adlı binanın 20-21. Kat ve 22-23. Katlarda bulunan loft dubleks odalı dairenin zemin katında salon, oturma odası – açık mutfak, antre, gece holü, merdiven evi, wc, misafir yatak odası, giyinme odası ve banyosu ve terastan oluşmaktadır. Bu loft dairenin 1. Katında ise galeri boşluğu, merdiven evi, sofa, antre, gece holü, vestiyer odası, wc, salon, oturma odası – açık mutfak, 1.genç yatak odası ve banyosu, misafir yatak odası ve banyosu, 2.genç yatak odası ve banyosu, 1.çocuk yatak odası ve banyosu, 2.çocuk yatak odası ve banyosu, ebeveyn yatak odası, giyinme odası ve banyosu ve 2 balkondan oluşmaktadır.

L Blok Özellikleri

5) Güneybatı cephede yer alan l blok adlı bina home office olarak tasarlanmıştır.


 • 1 ve 21. Katlar arasında birbirinin aynı 1+1 home ofisler salon - açık mutfak, banyo+wc, antre, hol, 1 oda ve 1 fransız balkondan ibarettir.
Sizi Arayalım