Blog Dizmanlar’dan Adana’ya Muhteşem Proje!

Dizmanlar’dan Adana’ya Muhteşem Proje!

Adana’da doğup Türkiye’nin dört bir yanında yaklaşık 40 bin toplu konut üreten Dizmanlar Group, muhteşem bir projeyi Adana’ya kazandırıyor.

Türkmenbaşı ve İsmet Atlı Bulvarı kavşağında bulunan 55 dönümlük alanda Türkiye’nin en büyük konut projelerinden birinin temellerini atan Dizmanlar Group, yurt içi ve dışından kazandıklarını tekrar Adana’ya kazandırıyor. Adana’da şimdiye kadar tek parselde yapılan en büyük inşaat olma özelliğindeki Form Prime adı verilen projede 13 blok bulunacak. Ultra lüks daire, ofis ve işyerinden oluşan projenin peyza alanı ise 35 dönüm gibi devasa bir alandan oluşuyor.

Hayatın Bütün Anları Tek Konseptte Toplandı

Adana’da şimdiye kadar bu büyüklükte bir proje olmadığının altını çizen Dizmanlar Grup Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Dizman, Form Prime’ın ev, çalışma hayatı, eğlence ve alışveriş gibi hayatın bütün anlarını tek konsepte birleştirdiğini söyledi. İnsanların kendilerini ayrıcalıklı hissedecekleri bir proje oluşturduklarının altını çizen Dizman, Form Prime ile düşledikleri yaşamı bir adım uzaklarında konumlandırdıklarını vurguladı.

35 Dönümlük Devasa Peyzaj Alanı

İnsanların aileleriyle birlikte mutlu ve huzurlu anılar biriktirebilecekleri, sosyal donatılarıyla kendilerini ayrıcalıklı hissedebilecekleri devasa bir kompleksin büyük bir hızla yükseldiğini ifade eden Dizman, yaklaşık 35 dönümlük devasa peyzaj alanında spordan sanat ve eğlenceye kadar hayatın bütün renklerine yer verdiklerini söyledi.

Kendi Kendine Yeten Bir Yaşam Alanı

Yeşil alanları, koşu parkurları, spa, fitness alanları, yüzme havuzları, basketbol sahas ve mini futbol sahası ile sporu hayatın ayrılmaz bir parçası haline getirdiklerini dile getiren Dizman, her bloğun yanına konulan oyun alanları, derslikler, barbekü alanı, 2 katlı kapalı otoparkı, çocuklar ve yetişkinlere yönelik kulüpleri ve kafeteryaları ile kendi kendine yeten bir yaşam alanı oluşturduklarını belirtti.

Kapalı Otoparka Dökülen Beton İle Bir İlçe İnşa Edilebilir

Projenin Ultra lüks daire, ofis ve işyerinden oluştuğunu vurgulayan Nihat Dizman, “Sadece 2 katlı kapalı otopark için yaklaşık 57 bin m2 beton döktük. Kapalı otopark için harcadığımız demir ve çimento ile küçük bir ilçe inşa edilebilir.” dedi.

Her Yaşama Göre Farklı Tiplerde Konutlar Bulunuyor

Projede 2+1, 4+1, 5+1 6+1 ve 7+1 olmak üzere ultra lüks konut tipi bulunduğunu vurgulayan Dizman, çeşitli metrekare tipine sahip oturma alanına kadar her yaşam tipinde konut bulunduğunun altını çizdi. Projede teraslı, bahçe katlı ve havuzlu, dubleks daireler bulunduğunu ifade eden Dizman, “Projemizde 10’u konut, 3’ü ticari ofis olmak üzere toplam 13 blok bulunacak. Her keseye ve yaşama uygun konut tipleri mevcut. VIP bloktan 95 m2’ye kadar her keseye uygun ultra lüks daireler bulunuyor. Bu dairelerimizin tavan yüksekliği yaklaşık 3.30 metre. Dolayısıyla daha geniş, ferah, aydınlıklık dairelerde ultra lüks bir yaşam vadediyoruz.“ ifadelerini kullandı.

Ultra Lüks Bir Yaşam, Ultra Lüks Daireler

Dairelerin büyük çoğunluğunun kilerli, 3 banyo-4WC, giyinme odalı, 2 otopark hakkı bulunduğunu belirten Dizman, “Üst segment bir proje olan Form Prime’da ultra lüks bir yaşam, ayrıcalıklı bir hayat sizleri bekliyor. Projemizde, Çukurova’nın bereketli toprağı, portakal çiçeklerinin mis kokusu ve Adana’nın kadim kültüründen aldığımız ilhamla sizlere dünyadaki örnekleri ile yarışacak kaliteli bir yaşam vaadediyoruz. Sizi, evinizin konforundan mavi suların derinliklerine kulaç atabileceğiniz bir havuza, eğlenceyi yeni bir boyuta taşıyan yaşam alanlarına, spor yapma alışkanlığını kazandıran sosyal donatılara ve işle alışverişi tek bir adımda buluşturacak bir hayalin gerçekle dansına davet ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaş
Sizi Arayalım