Hikayemiz HİKAYEMİZ

Hikayemiz

Hikayemiz

Dizmanların öyküsü 1984 yılında 30 m2’lik bir nalburiye dükkanında başladı. Boya, kilit grupları ve toz alçı ve seramik yapıştırıcı toptancılığından sonra ise toplu konut müteahhitliğine evrildi. 35 yılı aşkın bir sürede TOKİ’ye 40 binin üzerinde konut üreten firma, sanayi tesisleri, iş merkezleri, siteler, yollar ve hastane inşaatlarıyla devasa bir boyut kazandı.

2020 yılında Yap-Sat sektörüne adım atan firma, toplu konut sektöründen edindiği tecrübeyi Adana’ya yansıtmaya karar verdi. Bu doğrultuda Adana’daki en büyük inşaat projesi olan Form Prime şekillenmeye başladı.

Eşsiz bir düş ile başladı Form Prime’ın hikayesi. Hayatın bütün anlarını tek bir konsepte birleştirebilmekti temel amacımız…

İnsanları hayat karmaşası ve gereksiz zaman kayıplarından kurtararak tek adımda ev, iş ve sosyal hayatı buluşturmayı istedik. Bu amaçla 53.100 m2 dönümlük devasa bir alanda her aile tipine uygun yaşam alanları planladık. Her yaşam tipine göre şekillendirdiğimiz konut tipleri ile ultra lüks yaşam alanlarını projemizin merkezine koyduk.

35 Dönüm Peyzaj Alanı

İnsanların aileleriyle birlikte mutlu ve huzurlu anılar biriktirebilecekleri, sosyal donatılarıyla kendilerini ayrıcalıklı hissedebilecekleri devasa bir kompleksti hayal ettiğimiz… Bu amaçla yaklaşık 35 dönümlük bir peyzaj alanı oluşturduk. Devasa yeşil alanlarıyla rahatça nefes alabileceğiniz, koşu parkurları, fitnes alanları ve yüzme havuzlarıyla sporun hayatınızın ayrılmaz bir parçası olduğu bir yaşam planladık sizin için…

Her bloğun yanına oyun alanları koyarak çocuklarınızla aranızda yeni ve kopmayacak bağlar oluşsun istedik. Spor alanları, oyun parkları ve onlarca sosyal donatıyla kendi kendine yeten bir yaşam alanı oluşturduk.

Yeşil Bir Şehir

‘Yeşil bir şehir’ hayaliyle oluşturduğumuz projemizde Adanamızın dokusunu da unutmadık. Portakal ağaçlarıyla donatmayı planladığımız peyzaj alanlarında, portakal çiçeği kokusu ile iç içe bir yaşamı hizmetinize sunuyoruz.

Form Prime’da, yeni açan mis kokulu portakal çiçeklerinden bir kuşun ötüşüne, hayata renk katan ne varsa artık yanı başınızda! Spordan sanata, işten yaşama; hayal ettiğiniz tüm ayrıcalıklar sadece ‘bir adım’ uzağınızda…

İşlevselliğin Tasarımla Buluştuğu Home Ofis Alanları

Projemizde yer verdiğimiz home ofis bloğumuzda ise işlevselliğin tasarımla buluştuğu, prestij ve kaliteyi mükemmel şekilde yansıtan özgür ruhlu bir home ofis yaşamını bir adım ötenize konumlandırdık.

Adana’da bir ilk olacak projemizle home ofis alanınızı hem genişlik hem de kullanım şekli olarak kendiniz tasarlayabileceksiniz. Siz sadece nasıl bir çalışma ortamı hayal ettiğinizi düşünün! Seçtiğiniz home ofis, ister 1+1 ister 6 home ofisli katlarda 395 m2 ister 8 home ofisli katlarda 475 m2 olsun; aynı işlevsellik, aynı konfor ve aynı kalitede yaşam alanınızın yanı başında! Zamana değer katmak için çıktığımız bu yolda, tüm ayrıcalıkları tek bir noktada sunmanın hayali ile düşsel bir yaşamın kapılarını sizin için aralıyoruz.

Sizi, evinizin konforundan mavi suların derinliklerine kulaç atabileceğiniz bir havuza, eğlenceyi yeni bir boyuta taşıyan yaşam alanlarına, spor yapma alışkanlığını kazandıran sosyal donatılara ve işle alışverişi tek bir adımda buluşturacak bir hayalin gerçekle dansına davet ediyoruz.

Sizi Arayalım