Blog Özgür Ruhlu Home Office Alanları Sizleri Bekliyor

Özgür Ruhlu Home Office Alanları Sizleri Bekliyor

Dizmanlar Group tarafından Türkmenbaşı Bulvarı üzerinde yürütülen Form Prime projesi Adana’da bir ilki gerçekleştiriyor. 53.100 m2 üzerinde yükselen proje, 1’i home office olarak kullanılabilecek dairelerden oluşan toplam 13 bloktan oluşuyor. Yaklaşık 35 dönüm peyzaj alanı bulunan projede bir de home office bloğu bulunuyor.

Daha İşlevsel ve Ergonomik Home Office Alanları

İşlevselliğin tasarımla buluştuğu, prestij ve kaliteyi mükemmel şekilde yansıtan özgür ruhlu bir home office yaşamı vadeden proje, size ve işinize ayrıcalıklı dokunuşlar sunuyor.

Toplam 21 kattan oluşacak home office bloğunda her katta 6 ve 8 olmak üzere 1+1 daire bulunuyor.

Yeni İşyeri Modeli 1+1 Modül Home Office Alanları!

Adana’da bir ilki yaşatacak projede home office olarak kullanacağınız dairelerin büyüklüğüne siz karar verebiliyorsunuz. Modül modül dizayn edilen home office bloğunda istenirse iki, üç daire, hatta katın tamamını, 2 katı veya 3 katını satın alıp isteğinize göre dizayn edilebiliyorsunuz. Böylece size dayatılan metrekarelere sıkışmadan ihtiyacınız ölçüsünde home office olarak kullanacağınız alanların büyüklüğünü siz belirleyebiliyorsunuz. Home office olarak kullanılacak daireler ister 1+1 ister 6 daireli katlarda 395 m2 ister 8 daireli katlarda 475 m2 olsun aynı işlevsellik, aynı konfor ve aynı kalitede bir home office alanına kavuşuyorsunuz. Sosyal Donatılarla Kısa Bir Nefes Alma İmkânı Yoğun iş temposuna kısa bir ara verebileceğiniz alışveriş merkezleri ve çeşitli donatıları da bulunan home office bloğu ile düşlerindeki ev ortamında rahat ve ferah home office alanları sizleri bekliyor.

Sosyal Donatılarla Kısa Bir Nefes Alma İmkanı

Yoğun iş temposuna kısa bir ara verebileceğiniz alışveriş merkezleri ve çeşitli donatıları da bulunan ofis bloğu ile hem sizin hem de çalışanlarınızın düşlerindeki ofis alanları sizleri bekliyor.

Sosyal Medyada Paylaş
Sizi Arayalım