SOSYAL SORUMLULUK

Sosyal Sorumluluk

Sosyal Sorumluluk

“Portakal Çiçeklerinin Kuş Cıvıltıları İle Renklendiği Bir Yaşam Form Prime Adana’da”

  • Form Prime Adana projesi ile hem yerel hem de ulusal değerlerimize sahip çıkıyoruz. Projemizin mimari ve yaşam konut konsepti olarak son derece yeni ve her türlü ihtiyaca cevap veren ulusal hatta uluslararası bir bakış açısı benimsedik. Ama aynı zamanda bu bir Adana projesi ve bu nedenle yerel kimlik değerlerimize de proje içinde yer veriyoruz.
  • Adana’nın en önemli yerel kimlik değerlerinden olan narenciye ve özellikle portakal ağaçlarımızı Form Prime Adana’nın yeşile ve doğaya saygısının bir ifadesi olarak projemizde yer alan geniş yeşil alanlarımızın bir bölümünde size özel olarak konumlandırıyoruz.
  • Çocuklarımız gibi ağaçlarımız da bizlerle büyüyecek ve hatıralarımızda yerlerini alacak. Neden portakal ağacı? Çünkü bizler Adana’da portakal çiçekleri ile büyüyen şehrin o kendine has kokusunu projemizle devam ettirmesi düşüncesiyle tercihimizi bu yönde yaptık. Form Prime Adana Projesi geçmişten aldığı değerleri geleceğe taşıyan zamansız bir proje olarak hak ettiği yeri alacak, bizler buna inanıyoruz. Sizleri de aramızda görmekten onur duyacağız.
Not: Peyzaj ve mimarinin durumuna göre konut alan hemşehrilerimize farklı ağaç çeşitleri de sunulabilecektir.
Sizi Arayalım